Keçiören Dershane

Ankara’nın en iyi dershanelerinden Pi Analiz yeni nesil kursu. Keçiören dershane ve kurs için en uygun fiyatlar.

logo pi analiz
Keçiören Dershane Tavsiyesi

Keçiören dershane tavsiyesi yazımızda size Türkiye’de akademik derece yapmış değerli hocaları olan bir kurumu tavsiye edeceğiz. Keçiören dershane tavsiyesi verirken bazı normları göz önünde bulunduruyoruz.

Keçiören Dershane Tavsiyesi için maddeler.

Bunlar;

Bunlar size Keçiören dershane tavsiyesi verirken dikkat ettiğimiz adımlar

Burada Keçiören dershane tavsiyesi olarak Pi Analizi öneriyoruz.

Neden mi? Gelin yazımızı okumaya devam edin ve neden olduğunu siz keşfedin…

MEB ile tam uyumlu

kecioren-dershane-tavsiyesi

Keçiören Dershane Tavsiyesi. Neden Pi Analiz?

Keçiören’in en iyi dershanesi olan Pİ ANALİZ uzman öğretmen kadrosuyla, en uygun fiyatlarla öğrencilerini hedeflerine taşıyor.

Pİ ANALİZ Dershanesinin akademik kadrosu deneyimli, başarılı, uzman öğretmenlerden oluşuyor. Öğretmenlerin hepsi alanında uzmandır. Pedagojik Formasyon eğitiminden geçmiş tecrübeli öğretmenlerdir. Yıl boyu yapılan seminerlerle bilgiler her daim güncel tutulmaktadır.

Alanında üstün tecrübeye sahip olan uzman öğretmenlerle hizmet veren Pİ ANALİZ dershanesinde öğrenci eğitim ücretleri çok uygundur. Kurs fiyatı haftalık ders saati gruptaki öğrenci sayısına bağlı olarak 15000 ile 20000 TL aralığındadır.  Alanında uzman iki rehber öğretmen ve uzman yöneticilerimizle öğrencilerimizin başarılı olması için bütün çalışmalarını takip etmekteyiz.

Pİ ANALİZ dershanesinde bütün derslikler de akıllı tahta (etkileşimli tahta) mevcut. Bu sınıfta çözülen soru sayısını iki kattan fazla artırmaktadır. Etkileşimli tahta ile görseller üzerinden çalışmalar yapmak biyoloji, fizik, matematik, geometri, coğrafya, tarih gibi derslerde öğrenci başarısını üst seviyeye çıkarıyor.

Ara gruplarda da okul ders başarısını artırıyor. İlkokul, ortaokul gruplarında görseller ile ders işlemek öğrencinin motivasyonunu üst seviyeye çıkarıyor. Başarı katlanarak artıyor. Pİ ANALİZ Dershanesinin amacı öğrencinin sıkılmadan, derslerde tam konsantrasyon ile ders işlemesi ve başarısını katlamasıdır.

Benjamin BLOOM Tam Öğrenme Modeli ile Başarı Kaçınılmaz

Pİ ANALİZ dershanesinde uygulanan eğitim modeli Benjamin BLOOM un TAM ÖĞRENME MODELİDİR. Pİ ANALİZ dershanesinde doğuştan herhangi bir öğrenme engeli olmayan, fiziksel, ruhsal, bilişsel gelişimini tamamlamış her öğrenci başarıyı yakalar ve hedefini gerçekleştirir.

Başarının önündeki en önemli engel ön öğrenme eksiğidir. Öncelikle biz kurum olarak bu eksiği gideriyoruz. Temel matematik eksiği olan bir öğrenciye türev, integral, fonksiyon öğretemezsiniz. Keçiören’de eğitime bu şekilde yaklaşan ve başarı yakalayan tek kurumuz. Bir ikincisi yok.

Pİ ANALİZ dershanesi olarak Keçiören’deki çocuklarımızı en iyi lise ve üniversitelere yerleştiriyoruz. Pİ ANALİZ de eğitim alan her çocuk ANALİTİK DÜŞÜNME BECERİSİ kazanmaktadır. ANALİTİK DÜŞÜNME BECERİSİ kazandırdığımız öğrencilerimiz hem okulda hem de LGS, TYT, AYT, YKS de yüksek başarı elde ediyorlar.

Pİ ANALİZ de ilköğretim 5. 6. 7. sınıflara okula yardımcı ve LGS hazırlık dersleri verilir. 8.sınıflara LGS hazırlık programı sunulur. Pİ ANALİZ de 9. 10.11. sınıflara okula takviye ve TYT/AYT dersleri verilmektedir. 12.sınıf ve Mezun öğrenciler TYT ve AYT sınavlarına hazırlanarak hayallerindeki hedeflerine ulaşırlar.

Pİ ANALİZ de EZBERCİ OLMAYAN ÖĞRENME MODELİMİZ öğrenmeyi kolay ve kalıcı hale getiriyor. Ders içinde uyguladığımız pekiştireç, ipucu, geri bildirim ve değerlendirmelerimiz zor görülen sınavlara hazırlığı öğrencilerimiz için kolaylaştırmaktadır.

Pİ ANALİZ başarı da kendisiyle yarışıyor. En iyi, en kaliteli, en akılcı, en nitelikli, en başarı odaklı eğitimi, en uygun ücretle Keçiören halkına ve onların en değerli emanetlerine sunuyoruz. Biz öğrencimizi ülkemizin zenginliği ve yarınların liderleri olarak görüyoruz bu sorumluluk biliciyle hareket ediyoruz. İyi eğitilmiş kuşakların çözemeyecekleri hiçbir problem yoktur.

Amacımız sınavlar da başarı sağlayan çocuklarımızın hayatta da ayın başarıyı yakalamalarıdır. Doğaya saygılı estetik duygusu gelişmiş sürdürülebilir bir Dünya için gerekli olan bakış açısı ile donanmalarını sağlamak bizim için çok önemlidir.

Keçiören Dershanesi Ölçme Değerlendirme Sistemi

Pİ ANALİZ de ölçme değerlendirme ve geri bildirim çok önemlidir. Öğrencimizin gelişimi ile ilgili aileye sürekli bildirimde bulunuyoruz. LGS de 20 TYT ve AYT de 40’a yakın denemeyle sürekli düzeylerini değerlendiriyoruz. Deneme sonuçlarına göre eksik oldukları konularla ilgili birebir ve grup etütleriyle tamamlanmaktadır. Analizli sınav sonuçlarıyla eksikleri tam olarak tespit edebiliyoruz. Her öğrencimizin sınav sonuçları kayıt altına alınıyor ve performansı sürekli izlenmektedir.

Pİ ANALİZ dershanesin de piyasanın en iyi sınavlarla en uyumlu yayınlar kullanılmaktadır. Kullandığımız yayınlar alanında bir numara olan yayınlardır. Öğrencilerimizin denemelerde gösterdiği başarı ile gerçek sınavlardaki başarı yüzdeleri paralellik arz etmektedir.

Sonuçlar birbirine çok yakın örneğin bir TYT ye hazırlanan bir öğrencimizin 3 ya da 4 denemesinin ortalaması 440yada 450 civarın da ise gerçek sınavda bu öğrencimiz bu ortalamanın birkaç puan ya üstün de ya da altın da puan almaktadır. Bu durum öğrencilerimizin hedef belirlemelerini kolaylaştırmaktadır hedefe yakın ya da uzak olduklarını görmelerine yardımcı olmaktadır. Eski mezunlarımızın zaman zaman dershaneyi ziyaret etmesi ve sınava hazırlanan çocuklarla konuşması onların motivasyonunu yükseltmektedir.

Pi Analiz Öğrenci Kardeşliği Uygulaması Nedir?

Pİ ANALİZ de öğrenci kardeşliği uygulaması yapılmaktadır. Örneğin Ankara’da TIP okuyan bir öğrencimiz ders notlarını saklar bizim dershanede başka bir öğrenci o fakülteye gittiğin de ona verir bu gelenek çocuklar üzerin de inanılmaz motivasyon ve bağlılık sağlamaktadır.

Bu saye de dershanemiz de sınavlara hazırlanan öğrencilerin bu yaşta öğrendikleri dayanışma duygusunu meslek yaşamların da sürdürmeleri hedeflenmektedir. Aynı uygulama Anadolu ve Fen lisesine giden öğrencilerimizce de benimsenmiş ve sürdürülmektedir.

Pİ ANALİZ dershanesi olarak bursluluk sınavları yapmaktayız. Bu sınavlar da başarılı olan öğrencilerimizi ve ekonomik olarak dezavantajlı grupta yer alan çocuklara da ek olanaklar sunarak ücretsiz eğitim bursu sağlıyoruz. Başarılı hiçbir öğrencimizi ekonomik nedenlerle geri çevirmiyoruz. Keçiören de binlerce çocuğumuzu burslu okutarak onları üst eğitim kurumlarına taşımanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu özelliğimiz bizi diğer dershanelerden ayıran özelliklerdendir. Her öğrenci eğitim olanaklarından yararlanmayı hak ediyor.

Sonuç:

  PİANALİZ dershanesi olarak meslek tanıtım günleri yapıyoruz. Dershanemizden üniversite kazanan ve mesleklerini icra eden eski öğrencilerimiz bu konu da en önemli destekçimiz durumundalar. Üniversite gezileri yaparak okulları tanımalarını sağlıyoruz. Birçok öğrencimizin okul gezdikten sonra meslek tercihini değiştirdiğine tanık olduk. Üniversitelerce düzenlenen meslek tanıtım günlerini kaçırmaz gruplar halinde gider seminer ve konferanslara katılmalarını sağlarız.

Pi ANALİZ dershanesi Keçiören dershane tavsiyesi olarak verebileceğimiz en iyi dershanelerden biri ve bizce bölgede de en uygun dershane…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%20 İNDİRİM

BU FIRSATI KAÇIRMA

ERKEN KAYITTA FIRSAT