Keçiören Dershane

Ankara’nın en iyi dershanelerinden Pi Analiz yeni nesil kursu. Keçiören dershane ve kurs için en uygun fiyatlar.

logo pi analiz

Keçiören’in en iyi 10 dershanesinden birisi olan Pİ ANALİZ Öğrencilerini hedeflerine ulaştırmada birinci sırada yeralır. Pİ ANALİZ de başarının sırrı her öğrenciye özel çözümler üretmekte saklıdır. Uyguladığımız KÖBEM eğitim modeli sayesin de her öğrencimiz hedefini 12 den vurmaktadır. Doğuştan getirdiği kalıtsal hastalığı olmayan ve herhangi bir öğrenme engeli olmayan her öğrenci Pİ ANALİZ de başarılı olur. Türkiye’nin en iyi üniversitelerine ve liselerine Pİ ANALİZ Olarak yüzlerce öğrenci göndermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Keçiören’in en iyi 10 dershanesi arasında Pi Analiz 1. inci sebeplerini öğrenmeye devam edelim.

     Pİ ANALİZ KURS MERKEZİ NEDİR?

Pİ ANALİZ kurs merkezi Keçiören in en başarılı kursudur. Benjamin BLOOM un tam öğrenme teorisini referans alan kursumuz da her öğrenci her şeyi öğrenir ilkesi prensibimizdir. Eğer öğrenci öğrenemiyorsa onun dışın da her şey sorgulanır. Sorgulamalarımız neticesinde öğretmen ,aile ,kaynak, sınavlar, ders işleme yöntem ve teknikleri gözden geçirilir eksik yada yetersizlikler  giderilir ve öğrenme süreci sağlıklı ve verimli bir şekil de sürdürülür. KÖBEM eğitim yaklaşımı kurumumuza özel uzman eğitimcilerle hazırlanmış çözümler içermektedir. Pİ ANALİZ de her öğrenci özeldir ve özel çözümler hak etmektedir.

Dershane seçimi önemli olduğu kadar öğrencinin çalışma süreci de oldukça önemlidir.

Ayrıca 5580 sayılı özel öğretim kurumları yönetmeliği için tıklayınız.

Keçiören’in en iyi 10 dershanesi arasında Pi Analiz 1. inci sebeplerini öğrenmeye devam edelim.

keçiören'in en iyi 10 dershanesi

    Pİ ANALİZ’de ÖĞRENCİLER NE DİYOR?

Pİ ANALİZ olarak öğrencilerimizi ideallerine ulaştırıyoruz. Ben Kazım Pİ ANALİZ’de başarmam için gereken her şey vardı. Etütler alanın da deneyimli öğretmenler piyasanın en iyi yayınları 40 dan fazla deneme sınavı koçluk sistemi ve sınava doğru yapılan gece etütleri her biri benim başarım da rol oynadı ve idealim olan BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM.

Ben ELİF Pİ ANALİZ dershanesinde hazırlanarak hem idealim de olan liseyi hem de üniversiteyi kazandım. ANKARA ATATÜRK AL’den sonra ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNİ KAZANDIM. Şimdi HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDE UZMAN TIP DOKTORU Eğitimime devam etmekteyim. Dershaneme ve tüm öğretmenlerime teşekkür ederim. Hiç tereddüt etmeden herkese Pİ ANALİZ dershanesini gözüm kapalı öneriyorum. En iyi hazırlığı en uygun fiyatlarla alacağınız bir dershane.

Keçiören’in en iyi 10 dershanesi arasında Pi Analiz 1. inci sebeplerini öğrenmeye devam edelim.

Türkiye’de dershanelerin geleceği konulu makaleyi incelemenizi de tavsiye ederiz.

    Pİ ANALİZ DERSHANESİNİN SUNDUĞU AVANTAJLAR

Pİ ANALİZ’DE sınıf mevcutları kalabalık değil bu durum her öğrenciye ders için de soru sorma öğretmenle diyalog kurma avantajı sunar. Rehberlik servisi her öğrenciyi yakın takibe alır ödev ve soru çözümlerin de KÖBEM ilkelerine bağlı kalır. Öğrencinin gelişimi aileye bildirilir k12 programından  veli her an öğrencisiyle ilgili verilere ulaşır. Devam devamsızlık sınav sonuçları ödev performansı takip altındadır. Meslek tanıtımı ve kariyer belirleme konusun da Pİ ANALİZ öğrencileri birçok yaşıtlarının sahip olmadığı avantajlara sahipler. Eski mezunlarımız ve meslek sahibi insanlarla çocuklarımızı bir araya getirip detaylı bilgiye sahip olmalarını sağlıyoruz. Yurt dışına giden öğrencilerimizle de online toplantı yapmalarını imkan tanıyoruz. Meslek yönlendirme testleri yapıyoruz. Öğrencinin ilgi ve yeteneğini belirleyip onun için en ideal olan alana yönlendiriyoruz

Keçiören’in en iyi 10 dershanesi arasında Pi Analiz 1. inci sebeplerini öğrenmeye devam edelim.

Dershane seçimi nasıl yapılır. Keçiören dershane tavsiyesi

    Pİ ANALİZ DE DERSHANE FİYATLARI

Pİ ANALİZ dershanesinde öğrenci ülkenin geleceği olarak görülmektedir bu yüzden Keçiören’in en başarılı kursu olmasına rağmen ücretler alabildiğince uygun düzeyde tutulmakta ve ekonomik olarak dezavantajlı çocukların yararlanmasına fırsat oluşturmaktadır. Kurs ücretleri 15 ile 20 bin aralığındadır. Bizdeki mevcutlarla hizmet veren kurslar en az 3yada 4 kat  gibi astronomik fiyatlar talep etmektedirler. Öğrenci eğitim ücretleri grup mevcuduna bağlı değişkenlik göstermektedir. Pİ ANALİZ de vip hizmet isteyen velilerimize 1 ile 4 arasın da mevcuda sahip çok özel gruplarla da hizmet etmekteyiz. Keçiören’in hatta Ankara’nın en iyi 10 dershanesi içinde yer alan Pİ ANALİZ de en iyi hizmeti en uygun rakamla vermek değişmez prensiptir.

Keçiören’in en iyi 10 dershanesi arasında Pi Analiz 1. inci sebeplerini öğrenmeye devam edelim.

Keçiören Dershane için iletişime geçebilirsiniz.

    Pİ ANALİZ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR SSS

 Kaç yıllık dershanesiniz ?

2004 yılından beri faaliyette olan bu süre zarfın da binlerce öğrenciyi yetiştirip hayallerine kavuşturduk

  Hangi yayınları kullanıyorsunuz?

Alanın da kendini kanıtlamış güncel yayınları tercih ediyoruz. Bazı yayınlar çok eski kalıp soruları yeni kapakların içine sarıp satıyor onlardan uzak duruyoruz

    Kaç deneme yapıyorsunuz ?

LGS de 20 den fazla TYT ve AYT de 40 dan fazla deneme yapıyoruz.

 Öğretmen kadronuz deneyimli mi ?

Öğretmen kadromuz deneyimli ve alanın da uzman kişilerden oluşuyor.5yıllık öğretmen de var kurumda 30 yılık öğretmen de var.

  Şubenizin en yüksek derecesi nedir ?

Bağlı bulunduğumuz markalarla çok Türkiye derecesi çıkardık kendi şubemizden TÜRKİYE 75’incisi çıkartmayı başardık.

   Sınıflarınız kaç kişilik ?

Normal sınıflarımız 10/12/14 kişilik VIP gruplar 1/2/3/ maksimum 4 kişilik

    Neden Pİ ANALİZİ tercih edelim ?

En iyi eğitimi en uygun fiyatlarla sunduğu için .Benjamin BLOOM u referans alarak hazırladığımız sınavlara hazırlık da mutlak başarıyı sağlayan KÖBEM eğitim modeli kurumumuza özgü ve başka hiçbir kurum da yoktur.

 Açık lise için nasıl bir  program uyguluyorsunuz ?

Hafta içi onlara özel ders programı ve zorunlu kütüphane çalışması yapıyoruz. Hem açık lise sınavlarına hemde gerçek hedef olan üniversite sınavına hazırlıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%20 İNDİRİM

BU FIRSATI KAÇIRMA

ERKEN KAYITTA FIRSAT