Keçiören Dershane

Ankara’nın en iyi dershanelerinden Pi Analiz yeni nesil kursu. Keçiören dershane ve kurs için en uygun fiyatlar.

logo pi analiz

           

Keçiören Dershane

Keçiören hem LGS hem YKS de başarısını kanıtlamış ,deneyimli kadrosu,rehberliği ve vizyoner yaklaşımıyla çoçuklarımızı  hedeflerine  ulaştıran Pi Analiz dershanesi çoğunluğun  tercihidir.Sınava hazırlanan çocuklar ve ara sınıflar için Pi Analiz dershanesinin çok zengin ve bireyselleştirilmiş bir programı mevcuttur. Keçiören dershane için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru dershane nasıl seçilir?

Eğitim bir bilimdir ve eğitim bilimciler tarafından yapılmalıdır. Dershane seçiminde dikkat edilmesi gereken birinci husus kurumu yöeten kişilerin eğitimci olmasıdır. Pi Analiz dershanesi eğitimciler tarafından kurulmuş ve yönetilen bir dershanedir.

İdeal sınıf mevcudu kaç kişi olursa dershaneden daha iyi verim alırız?

Her çocuk özeldir ve tektir. Öğrenme düzeyleri birbirinden farklıdır. Pi Analiz dershanesinde öncelikle düzeyi birbirine yakın olan çocuklarımızı bir araya getirmeye çalışıyoruz. Sınıf mevcudunu bu şekilde planlıyoruz. Grup mevcutlarımız 2-4-6-8-10-12 kişilik olmaktadır. Öğrenme ihtiyacı fazla olan ancak kalabalık ortamda öğrenemeyen bir çocuğun kalabalıkta yok olmasına Pi Analizde izin verilmez. Her çocuğumuza hitap edecek “KÖBEM” eğitim modeli uygulanır.

Dershane de kaç deneme sınavı yapılıyor?

Pi Analiz dershanesinde üzerinde en çok durulan konulardan biri ölçme ve değerlendirmedir.Ünite değerlendirme ve konu testlerimizden aldığımız feedback ve denemelerden aldığımız sonuçlar öğrencimizin gelişimi için çok önemlidir. Pi Analiz dershanesinde LGS için 25, TYT ve AYT için 40 dan fazla deneme yapılır. Türkiye geneli yaptığımız denemelerdeki başarı yüzdeleri gerçek sınavlara paralellik gösterir.

Dershanede kaynak seçimi nasıl yapılır?

Pi Analiz dershanesinde alanında uzman olan öğretmenlerin ürettiği ders materyallerinin dışında piyasada güvenirliği test edilmiş özgün sorular içeren ve LGS-TYT-AYT sınavlarına paralellik gösteren yayınlar tercih edilir.

 Okula giden bir öğrenci dershaneye gitmeli midir?

Eğitimde öğrenme yol ve yönetemleri ne kadar çeşitli olursa öğrenme yüzdesi o kadar artar. Okulda öğrendiklerinin yanında dershaneye giden bir öğrenci yeni bir ortam ve çevrede farklı uyaranlarla karşılaşacağı için öğrenim düzeyi pozitif olarak gelişir.

Pi Analiz dershanesinde okuyan okul öğrencileri hem okul da hem de ulusal sınazlarda yaşıtlarının önüne geçmektedir. Günümüzde okul tek öğrenme ortamı olmaktan çıkmıştır. Kuzey Avrupa ülkelerinde klasik okul ve sınıf ortamı bile değişmiştir. Yeni dünyaya Alfa Kuşağına farklı öğrenme yolları ve ortamları sunulmalıdır

Dershanenin / Kursun eve yakınlığı önemli midir?

İnsan birçok şeyi üretmeyi  başarmıştır. Zaman üretilebilen bir şey değildir. Zaman iyi yönetilirse kişi daha başarılı olur. Dershanenin eve okula yakın olması altı değerindedir. Özellikle büyük kentlerde ulaşım çok zor ve zaman kaybına yol açıyor. Evinin yakınındaki dershaneye giden öğrenci etüt ve ek derslerden daha fazla yararlanır ve fazla yorulmadan daha başarılı olur.

Pi Analiz dershanesi olarak yakın çevreden gelen çocukların daha başarılı olduğunu ve az yorulduğunu gözlemliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%20 İNDİRİM

BU FIRSATI KAÇIRMA

ERKEN KAYITTA FIRSAT